NOWOŚĆ : NICI PDO I KARBOKSYTERAPIA TWARZY I CIAŁA
Włocławek, ul. Reja 16/18
tel. 0604 638 758

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Metoda 1:1

Wyobrażasz sobie swoje rzęsy dłuższe nawet o 50% ?

Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach.

Sprawiają one, iż spojrzenie staje się głębsze, oko wyraźniejsze.

Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe - w przeciwieństwie do kępek, często powodujących przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs. Poliestrowo - jedwabne włókna doklejane są do każdego z naturalnych włosów. Są wyjątkowo lekkie i trwałe - utrzymują się do 2 miesięcy - zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.

Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej aplikacji, która nie niszczy rzęs. Pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50% (dostępne w różnych długościach, w 4 grubościach). Doklejenie od 50 do 100 włosków (w oku) powoduje, że używanie mascary nie jest konieczne. Rzęsy są w 100% wodoodporne.

Dzięki swej elastyczności, nie wymagają używania zalotki.

Co najważniejsze - nasze rzęsy dają bardzo naturalny efekt !

Metoda 1:1 wyróżnia się na tle innych metod przedłużania rzęs wyjątkową precyzją. Doklejamy rzęsy na całej długości, daje to gwarancję wyjątkowej trwałości – aż do momentu wypadnięcia naszej rzęsy.

Blink & Express

Rzęsy tak długie i gęste , tak zauważalne i przyciągające inne spojrzenia ? To nie może być jedynie efekt tuszu do rzęs.

BLINK & express to rozwiązanie dla kobiet, które pragną zachwycić otoczenie swoim urzekającym wyglądem. Spektakularna metoda przedłużania rzęs BLINK & express to idealna propozycja dla pań, które nie chcą odwiedzać salonu kosmetycznego w celu uzupełniania ich. To rozwiązanie, które pozwala na okazjonalne zaskoczenie wspaniałym efektem. Ten zaś, bez konieczności uzupełniania rzęs utrzymuje się co najmniej 2 tygodnie.

BLINK & express - Na jedno oko klientki poddającej się zabiegowi aplikowane jest zwykle około 60 - 100 włosków. Po około 14 dniach powinna zgłosić się na profesjonalne ściągnięcie ich. Zaletą metody oprócz wspaniałego podkreślenia oprawy oczu jest to, że nie niszczy ona rzęs a wykorzystany do jej przeprowadzenia klej jest niezwykle łagodny i nie powoduje podrażnień.

BLINK & express to doskonała opcja na ślub, studniówkę, sesję zdjęciową i wiele innych ważnych chwil w Twoim życiu !

BLINK & express - przyciągaj uwagę, hipnotyzuj i uwodź spojrzeniem.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij